Kalem Standı, Gözlük Standı, Kozmetik Standı, Takı Standı, Broşürlük

Pleksi Nedir ?

Pleksi Standı Örnekleri ?

Günlük yaşamda karşılaştığımız veya kullandığımız pleksi standı örnekleri. (Soldan sağa; kalem standı, gözlük standı, kozmetik standı, broşürlük, ilaç standı)

Pleksi Kalem Standı Pleksi Gözlük Standı Pleksi Kozmetik Standı Pleksi Broşürlük Pleksi İlaç Standı  

Pleksi'nin Özellikleri (Avantajları)

Işık geçirgenliği, yüksektir. Darbelere dayanıklılığı camdan 6 kat fazladır. uçları kesici değildir ve yaralanmaya sebebiyet vermez. Parlak ve sert yüzeye sahiptir. Kolay işlenebilirdir. Ultraviole ışınlara karşı dayanıklıdır. Basınç uygulanarak form verilebilir Pek çok kimyasala karşı dayanıklıdır. Özgül ağırlığı düşüktür, hafiftir. Kesilerek, delinerek yahut ısıyla şekillendirilebilir.
Kırıldığında

Kozmetik Standı

Kozmetik satışı yapan işyerleri, mağazalarında bu ürünleri sergilemek için mutlaka bir ekipmana ihtiyaç duyar. Kozmetik ürünleri teşhir etmek için en iyi tercih kozmetik standıdır. Pleksi malzemeden imal edilen kozmetik standları çok tercih ediliyor olup kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Pleksi stand tercih edildiğinde parlak bir görünüm oluşturması, ürünü de ön plana çıkarmayı sağlamaktadır. Standlar istenilen boy, şekil ve özel tasarımlarda yapılabileceği için işinizi en iyi şekilde çözecektir. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğiyle birlikte teşhir edilen ürünler çok daha şık gözükeceği gibi stand temizliğinin de kolay olacağı bilinmelidir.

Pleksi Kozmetik Standı Örneği Pleksi Kozmetik Standı Örneği 2  

Kalem Standı

Pleksi kalem stand ları, kalem teşhir etmek için kullanılabilecek en kaliteli ve uzun ömürlü malzemedir. Kırtasiyeler, hipermarketlerin kırtasiye reyonları gibi yerlerde kullanılabilecek pleksi kalem standı , kalemlerin göze hoş bir şekilde görünmesini sağlayacaktır. Düzenli bir görünümde olan stand hitap ettiği kişileri etkileyecektir. İstenilen boyutlarda üretim yapılabileceği için yerinize uygun olacak ve estetik bir görünüm sağlayacaktır. Camdan çok daha dayanıklı olan pleksi malzeme ile üretilen stand sağlam bir yapıda olacak ve uzun ömürlü olacaktır. Üretilen standların hiçbir yeri cam gibi kesici olmayacak ve herhangi bir şekilde zarar verici etkisi bulunmamaktadır. Parlak bir malzeme olduğu için ürünü gösterecek ve albenisini de artırabilecektir.

Pleksi Kalem Standı Örneği Pleksi Kalem Standı Örneği 2  

Gözlük Standı

Pleksi malzemeden imal edilen gözlük standları oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Vitrin içi kullanılan gözlük standı ürünleri de oldukça kullanışlı olmaktadır.  Gözlük ürünleri teşhir edilirken pleksi stand tercih edilmesinin birçok artısı mevcuttur. Standlar istenilen boy ve şekillerde yapılabileceği için sonradan aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacaktır. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğiyle birlikte mağazanızda güzel bir görünüm oluşturacağı gibi temizliğinin kolay yönüyle de oldukça işini kolaylaştıracaktır.

Pleksi Gözlük Standı Örneği Pleksi Gözlük Standı Örneği 2  

İlaç Standı

İlaç ve medikal ürünlerin sergilenmesi herhangi bir stand olmadığında oldukça zor olacaktır. İlaç teşhir etmek için en iyi çözüm pleksi ilaç standı olacaktır. İlaçların ve medikal ürünlerin hem göze hitap etmesi için hem de düzenli bir şekilde sergilenmesi için pleksi malzeme ile ürünlere özel stand üretimi yapılmaktadır. İstenilen ölçülerde boyutlandırma yapılabilmektedir. Standa dizilecek ilaçların ambalaj boyutlarına göre özel ölçüler yapılırken standın yerleştirileceği yere göre de özel ölçülerde stand üretilmektedir. Parlak bir malzeme olması ürünü ön plana çıkarmak için etkili olacak ve güzel bir görünüm kazandıracaktır. Keskin bir yapıda olmadığı için herhangi bir kazaya sebebiyet vermez. Medikal ürünler ve ilaç ürünlerinin sergilenmesini için pleksi stand ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Pleksi İlaç Standı Örneği Pleksi İlaç Standı Örneği 2  

Takı Standı

Takı ürünlerinin vitrinde ve mağaza içinde teşhir edilmesi herhangi bir stand mevcut değilse oldukça zor olacaktır. Takı standı küpe, kolye ve diğer tüm takılar için rahatlıkla kullanılabilecek standlardır. Bijüterilerde, kuyumcularda ve diğer mağazaların takı reyonunda kullanılmaktadır. İhtiyacınıza göre yani teşhir edilecek takı türüne göre özel üretilen takı standları aynı zamanda standın bulunacağı yere göre de istenilen ebatlarda üretilmektedir. Pleksi malzemenin şeffaf olması ürünün ön plana çıkmasını sağlayacak ve estetik bir görünümde olmasını sağlayacaktır.

Pleksi Takı Standı Örneği Pleksi Takı Standı Örneği 2  

Broşür Standı

Reklam ve tanıtım broşürlerinin düzenli bir şekilde durması için broşür standı gereklidir. Dergi, broşür, katalog, kitapçık, kartvizit gibi materyaller için rahatlıkla kullanılabilecek standlardır. Tüm işyerlerinde kullanılacak çeşitleri bulunmaktadır. Ayaklı, ayaksız gibi çeşitleri vardır. Şeffaf olduğu için estetik bir görünüm de sağlamaktadır. İhtiyacınıza göre yani koyulacak broşür türüne göre özel üretilen broşür standları aynı zamanda standın bulunacağı yere göre de istenilen ebatlarda üretilmektedir. Hem ekonomik hem de pratik çözüm sağlamak için oldukça faydalıdır.

Pleksi Broşür Standı Örneği Pleksi Broşür Standı Örneği 2  

Pleksi Gözlük Standı

gözlük stantı, gözlük stant, gözlük standı satın al, gözlük standı tahtakale, gözlük standı fiyatı, gözlük standı istanbul, gözlük standı ikitelli, gözlük standı başakşehir, gözlük standı ankara, gözlük standı bayrampaşa, gözlük standı bakırköy, gözlük standı kadıköy, gözlük standı fiyatları, gözlük standları ankara, gözlük standları antalya, ayaklı gözlük standı, gözlük standı bursa, gözlük stand çubukları, dönerli gözlük standı, döner gözlük standı, dönen gözlük standı, duvar gözlük standı, güneş gözlük standı fiyatları, gözlük stand fiyatları, extoll gözlük standı, flexi gözlük standı, gözlük stand imalat, pleksi gözlük standı, pleksi gözlük standı istanbul, pleksi gözlük stantı, pleksi gözlük standı izmir, kilitli gözlük standı, gözlük standı modelleri, gözlük stand modelleri, masaüstü gözlük standı, gözlük standı pleksi, gözlük stand pleksi, plastik gözlük standı, gözlük teşhir standları, toptan gözlük standı, ucuz gözlük standı, gözlük standları ve fiyatları, gözlük vitrin standı, gözlük standları

Pleksi Kalem Standı

kalem standı fiyatları, kalem standı pleksi, kalem standı satın al, pleksi kalem stantı, pleksi kalem standı, kalem standi, kalem stant, kalem stantı, kalem parfüm standı, stabilo kalem standı, pleksi kalem standı fiyat, kırtasiye kalem standı, ahşap kalem standı, uniball kalem standı, boş kalem standı, rotring kalem standı, edding kalem standı, faber kalem standı, tükenmez kalem standı, dolma kalem standı, pleksi kalem standı fiyatı

Pleksi Kozmetik Standı

kozmetik standı satılık, kozmetik standı fiyatları, kozmetik standı satın al, pleksi kozmetik stantı, pleksi kozmetik standı, kozmetik standi, kozmetik stant, kozmetik stantı, sahibinden kozmetik standı, avm kozmetik standı, kozmetik ürün standı, kozmetik teşhir standı, ahşap kozmetik standı, kozmetik fuar standı, kozmetik standları, kozmetik standları ankara, kozmetik standları istanbul, kozmetik duvar standı, kozmetik stand firmaları, kozmetik fuar standları, kozmetik stand modelleri, kozmetik mağaza standı, kozmetik orta stand, kozmetik stand örnekleri, kozmetik ve parfüm standı, kozmetik teşhir standları, kozmetik stand üreticileri, kozmetik ürün standları, pleksi oje standı,makyaj standları, kozmetik stand, kozmetik stant,kozmetik standları, ayna kozmetik, pleksi stant, kozmetik standı satılık

Pleksi Eczane Standı

akıllı ilaç standı, ilaç standları, drug addicts stand up, akılcı ilaç kullanım standı, ilaç standı fiyatı, ilaç standı fiyatları, akılcı ilaç standı, eczane teşhir standı, bebedor eczane standı, eczane ürün standı, eczane tanıtım standı, yuvarlak eczane standı, golden rose eczane standı, eczane standı, eczane orta standi, ayaklı eczane standı, eczane cam stand, eczane içi standlar, eczane havuz stand, eczane içi stand, eczane için stand, eczane stand modelleri, eczane orta stand, eczane orta standları, eczane orta standlar, eczane şelale stand, eczane ürün standları, eczane ürün stantları, eczane ürün stantı, pleksi eczane stantı, pleksi eczane stantları, Pleksi Eczane Standı

Eczane Standı

Eczane içerisinde bulunan ve eczanecinin aradığı ilaçları rahat bir şekilde bulabilmesi için tasarlanmış duvara düz bir şekilde montalanmış raf türü standlardır. Bu standlar genellikle basit usül tasarlanmıştır çünkü eczaneden herkez zevkine göre ilaç alamaz . Bu stantlardaki bazı yerler ise stanttaki kapak yerine cam kapak tasarlanarak montajlanmıştır . Eczane standlarında olması gereken en büyük özellik ise stand içerisinde bulunan ürünlere kolay ulaşıla bilir olmasıdır . Yapılışında olduğu gibi Eczane Stand 'ları içinde en uygun malzeme pleksi kesim malzemesi olmaktadır. Pleksi malzemesi daha yoğunluklu olarak kullanılmaktadır . Pleksi malzemesinin kullanılma nedenlerinden en önemlisi dayanıklı ve kolay temizlene bilir olmasıdır. Örneğin bir mobilyadan stand eczane standı yaptırırsanız bu standı duvaza montalamak zorunda kalırsınız ve mobilyadan yapılmış standlarda duvara montalandığı taktirde , vidalama işlemi yapılacağı için çatlamalar meydana gelebilir. Pleksi malzemesinin kullanılma nedenlerinden biriside hafif ve kolay taşınabilir olmasıdır.

Pleksi Takı Standı

takı stantı, takı stant, pleksi takı standı, pleksi takı stantı, toptan takı standı, bijuteri standı, bijuteri standları, ucuz takı standı, bileklik standı, takı standı yapımı, takı standı yapan firmalar, avm takı standı, ayaklı takı standı, bilezik takı standı, bim takı standı, cam takı standı, büyük takı standı, döner takı standı, dönen takı standı, eminönü takı standı, gümüş takı standı, kuyumcu takı standı, küpe takı standı, kolye takı standı, masa üstü takı standı, mağaza için takı standı, pleksi takı stantı, stant, pleksi takı standı, sahibinden takı standı, takı aksesuar standları, takı aksesuar standı, takı asma standı, takı bijuteri standları, takı bileklik standı, takı kolye standı, takı organizer standı, takı satış standı, takı stand fiyatları, takı stand malzemeleri, takı stand modelleri, takı standları ankara, takı standları imalat, takı standları toptan, takı standı, takı standı al, takı standı bileklik, takı standı bim, takı standı fiyatları, takı standı modelleri, takı standı nasıl yapılır, takı standı satın al, takı standı tahtakale, takı standı tasarımı, takı standı toptan, takı standı yapma, takı standı yapmak, takı standı zonguldak, takı teşhir standları, takı teşhir standı, takı toka standı, toptan gümüş takı standı, toptan takı standı, ucuz takı standı, tanıtım standı,teşhir stand örnekleri

Pleksi Broşürlük Standı

broşür standı, pleksi broşürlük standı, masaüstü broşür standı, broşür standı ankara, masaüstü broşürlük fiyatları, ayaklı broşür standı fiyatları, dergi standı fiyatları, katalog standı, ayakli brosurluk, broşür standı ankara, broşür koyma standı, broşür sergileme standları, broşür sergileme standı broşür stand fiyatları, broşür standları izmir, broşür standı ankara broşür standı antalya, broşür standı bursa, broşür standı fiyat broşür standı fiyatları, broşür standı fiyatı, broşür standı izmir broşür standı konya, broşürlük broşür standı, broşürlük standı broşürlük standı eminönü, broşürlük standı eskişehir, broşürlük standı hesaplama broşürlük standı lazer, broşürlük standı modelleri, broşürlük standı nedir broşürlük standı nerede, broşür stant, broşür stant ankara, broşür stant bursa broşür stant nedir, broşür stant ne demek, broşür stant restaurant broşür stant watch, broşür stantı, stant a4 acrylic brochure stand, a3 brochure stand, a4 brochure holder stand a4 brochure stand, a4 brochure stand brisbane, a4 landscape brochure stand a4 zed up lite brochure stand, a5 brochure stand, a6 brochure stand acrylic brochure stand, acrylic brochure stand malaysia, adv brochure what does adv stand for brochure stand, brochure stand a4, brochure stand a3 brochure holder stand, brochure desk stand, brochure box stand brochure box with stand, brochure stand a5, brochure stand abu dhabi brochure stand acrylic, brochure stand australia, brochure stand bangalore brochure stand brisbane, brochure stand canada, brochure stand collapsible brochure stand dubai, brochure stand for desk, brochure stand for office brochure stand in dubai, brochure stand in jaipur, brochure stand in mumbai

gözlük stand

gözlük stand, pleksi gözlük standı ayna kozmetik standı, ayna kozmetik, parfümeri standı, tanıtım standı, pleksi ürün teşhir standları, eczane orta stand, kozmetik stand, pleksi stant, pleksi stantı, kozmetik standları, pleksi broşürlük, teşhir stand örnekleri, pleksi teşhir standı, pleksi teşhir stantı, gözlük standları, pleksi kalem standı fiyat, stand fiyatı, ürün teşhir standları, takı standı

Pleksi Kozmetik Standı, Pleksi İlaç Standı, Pleksi Ürün Teşhir Standı, Pleksi Takı Standı, Pleksi Broşürlükler, Pleksi Gözlük Standları, Pleksi Parfümeri Standı, Pleksi Teşhir Ekipmanları

Tüm hakları © Tuna Pleksiye aittir.