Fason Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim

işleriniz için; (0542) 636 36 55 nolutelefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Lazer Kesim

işlemi, malzemelerinizin yüksek yoğunluktaki lazer ışını ile temassız olarak kesilme işlemidir.Cnc router kesiminden farkı yüksek hassasiyet ile temassız kesim yapılmasıdır.

Fason Lazer

hizmetini 2017 Model Son Teknoloji İtalyan Sei Marka NRGL 1620 Model lazer kesim makinemizle Pleksi lazer kesim dışında Folyo, Foreks, Pvc, Ayna, Ahşap, Kumaş, Deri, Sünger için de vermekteyiz.

Lazer Kesim Makinamızın Özellikleri


çok daha hızlı ve çok daha temiz vakitden kazanıp az zamanda çok iş işçilik kalitenize

Pleksi Lazer Kesim Ahşap lazer kesim

PLEKSİ LAZER KESİM 1 PLEKSİ LAZER KESİM 1
FASON LAZER KESİM FASON LAZER KESİM
FASON LAZER KESİM 2 FASON LAZER KESİM 2
PLEKSİ LAZER KESİM 2 PLEKSİ LAZER KESİM 2
PLEKSİ LAZER KESİM 3 PLEKSİ LAZER KESİM 3
PLEKSİ LAZER KESİM 4 PLEKSİ LAZER KESİM 4

Fason Lazer Kesim Fiyatı

Fason Lazer Kesim Fiyatı bize göndereceğiniz vektörel dosyadaki (mümkünse autocad dosyası) çizimlere göre lazer makinasının çalışma süresinden hesaplanmaktadır. Hesaplama resim dosyaları (jpg ,bmp ,png ,gif) üzerinden yapılamamaktadır. Çizimlerin mutlaka vektörel formatta (dxf ,dwg ,cdr ,ai) olması gerekmektedir.

Pleksi Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

Kumaş Lazer Kesim

Pvc Lazer Kesim

Ayna Lazer Kesim

Folyo Lazer Kesim

Sünger Lazer Kesim

Foreks Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim

Sanayi bölgelerinde ve işletmelerde hammaddelerin ve yarımamüllerin istenilen ebatlarda ve istenilen adette minimum fire ile kesilmesi son derece önemlidir. Fason Lazer kesim'in bu noktada önemi ortaya çıkmaktadır. Avantajları oldukça fazladır.

Fason lazer kesim'de, parçaların elle yapılacak işçilik ile harcanacak birim maliyeti önemli ölçüde azaltılmakta ve fire oranları ise minimum düzeye indirilmektedir. Fire oranları ne kadar azalır ve zamandan tasarruf edilir ise ortaya o ölçüde işletme için karlı çalışmalar çıkacaktır. Yaşadığımız zaman diliminde kar marjları minimum düzeye inmiş, zaman ise son derece önemli olmuştur.

Lazer kesim teknolojisi hayatımıza girmiş olduğu pek çok noktada işlerimizi önemli ölçüde kolaylaştırıp bizlere önemli oranda zaman kazancı sağlamaktadır. Sanayi alanında kesilen işlerin pek çoğunda lazer kesim sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden saatler süren kesin işleri lazer kesim ile artık çok kısa sürede yapılabilmekte. Lazer ile kesim yaparken hem kestiğiniz parçadan tasarruf edersiniz hem de hata yapma olasılığınızı önemli ölçüde azaltırsınız. Diğer kesim yöntemlerine göre fiyat olarakta daha uygundur. Lazer kesim yöntemi ile vakitden kazanıp az zamanda çok iş yapmanıza olanak sağlayarak işçilik kalitesini ve ürün kalitesini de arttırmanız mümkün.

Tuna Pleksi Lazer Kesim; Folyo, Foreks, Pvc, Ayna, Ahşap, Kumaş, Sünger, Pleksi Fason lazer kesim hizmeti..