Kumaş Lazer Kesim

Lazer Kesim

işlemi, malzemelerinizin yüksek yoğunluktaki lazer ışını ile temassız olarak kesilme işlemidir.Cnc router kesiminden farkı yüksek hassasiyet ile temassız kesim yapılmasıdır.

Kumaş Lazer Kesim

işleriniz için; (0542) 636 36 55 nolutelefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Fason Lazer Kesim

hizmetini 2017 Model Son Teknoloji İtalyan Sei Marka NRGL 1620 Model lazer kesim makinemizle Kumaş lazer kesim dışında Pleksi, Ahşap, Folyo, Foreks, Pvc, Ayna, Deri ve Sünger için de vermekteyiz.

Lazer Kesim Makinamızın Özellikleri


çok daha hızlı ve çok daha temiz vakitden kazanıp az zamanda çok iş işçilik kalitenize

Kaliteli ve hızlı kumaş lazer kesimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Kumaş Lazer Kesim 1 Kumaş Lazer Kesim 1
Kumaş Lazer Kesim 2 Kumaş Lazer Kesim 2
Kumaş Lazer Kesim 3 Kumaş Lazer Kesim 3

Kumaş Lazer Kesim Fiyatı;

Fiyatlandırma bize göndereceğiniz vektörel dosyadaki (mümkünse autocad dosyası) çizimlere göre lazer makinasının çalışma süresinden hesaplanmaktadır. Hesaplama resim dosyaları (jpg ,bmp ,png ,gif) üzerinden yapılamamaktadır. Çizimlerin mutlaka vektörel formatta (dxf ,dwg ,cdr ,ai) olması gerekmektedir.

Kumaş Lazer Kesim

Deri Lazer Kesim

Suni Deri Lazer Kesim

Kumaş Kesim

Deri Kesim

Suni Deri Kesim

Denim Lazer Kesim

Kot Lazer Kesim

Fason Lazer Kesim Hakkında

İşletmelerde hammaddelerin ve yarımamüllerin istenilen ebatlarda ve minimum fire ile kesilmesi son derece önemlidir. Fason Lazer kesim'in bu noktada oldukça önemli bir role sahiptir. Avantajları fazladır.

Fason lazer kesim'de, parçaların elle yapılacak işçilik ile harcanacak birim maliyeti önemli ölçüde azaltılmakta ve fire oranları ise minimum düzeye indirilmektedir. Fire oranları ne kadar azalır ve zamandan tasarruf edilir ise ortaya o ölçüde işletme için karlı çalışmalar çıkacaktır. Yaşadığımız zaman diliminde kar marjları minimum düzeye inmiş, zaman ise son derece önemli olmuştur.

Lazer kesim teknolojisi hayatımıza girmiş olduğu pek çok noktada işlerimizi önemli ölçüde kolaylaştırıp bizlere önemli oranda zaman kazancı sağlamaktadır. Sanayi alanında kesilen işlerin pek çoğunda lazer kesim sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden saatler süren kesin işleri lazer kesim ile artık çok kısa sürede yapılabilmekte. Lazer ile kesim yaparken hem kestiğiniz parçadan tasarruf edersiniz hem de hata yapma olasılığınızı önemli ölçüde azaltırsınız. Diğer kesim yöntemlerine göre fiyat olarakta daha uygundur. Lazer kesim yöntemi ile vakitden kazanıp az zamanda çok iş yapmanıza olanak sağlayarak işçilik kalitesini ve ürün kalitesini de arttırmanız mümkün.

Lazer Kesim Kumaş

kumaş lazer kesim firmaları, kumaş lazer kesim ankara, kumaş lazer kesim bursa, kumaş lazer kesim istanbul, kumaş lazer kesim ikitelli, kumaş lazer kesim başakşehir, kumaş lazer kesim merter, lazer kumaş kesim istanbul, tekstil lazer kesim ankara, tekstil lazer kesim bursa, lazer kesim boncuklu kumaş çiçekler, lazer kesim kumas cicek, cnc lazer kumaş kesim, lazer kesim kumas serit cicek, lazer kesim kumaş çiçek, lazer kesim kumaş çiçek toptan, lazer kesim kumaş şerit çiçek, lazer kesim kumaş gül, tekstil lazer kesim izmir, lazer ile kumaş kesimi, kumaş lazer kesim video, lazer kumaş kesim, lazerle kumaş kesim yapan yerler istanbul, lazer kumaş kesimi yapar yerler, lazer kumaş kesim fiyatları, tekstil lazer kesim firmaları, keçe lazer kesim yapan yerler, lazer kesim kumaş, lazer kesim runner, lazer kumaş kesim yapan yerler, tafta kumaş, tafta kumaş kesimi, kumaş lazer kesim firmaları

Tuna Pleksi Lazer Kesim; Kumaş Lazer Kesim hizmeti...
Tüm hakları © Tuna Pleksiye aittir.