Deri Lazer Kesim

Deri Lazer Kesim

işleriniz için; (0542) 636 36 55 nolutelefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Lazer Kesim

işlemi, malzemelerinizin yüksek yoğunluktaki lazer ışını ile temassız olarak kesilme işlemidir.Cnc router kesiminden farkı yüksek hassasiyet ile temassız kesim yapılmasıdır.

Deri Kesim

hizmetini 2017 Model Son Teknoloji İtalyan Sei Marka NRGL 1620 Model lazer kesim makinemizle Deri kesim dışında Pleksi, Ahşap, Folyo, Foreks, Pvc, Ayna, Kumaş, ve Sünger için de vermekteyiz.

Lazer Kesim Makinamızın Özellikleri


çok daha hızlı ve çok daha temiz vakitden kazanıp az zamanda çok iş işçilik kalitenize

Kaliteli ve hızlı deri, suni deri lazer kesimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Deri Lazer Kesim 1 Deri Lazer Kesim 1
Deri Lazer Kesim 2 Deri Lazer Kesim 2
Deri Lazer Kesim 3 Deri Lazer Kesim 3

Deri Lazer Kesim Fiyatı;

Fiyatlandırma bize göndereceğiniz vektörel dosyadaki (mümkün ise autocad dosyası) çizimlere göre lazer makinasının çalışma süresinden hesaplanmaktadır. Hesaplama işlemi, resim dosyaları (jpg ,bmp ,png ,gif) üzerinden yapılamamaktadır. Çizimlerinizin mutlaka vektörel formatta (dxf ,dwg ,cdr ,ai) olması gerekmektedir.

Deri Lazer Kesim

Suni Deri Lazer Kesim

Deri Kesim

Suni Deri Kesim

Fason Lazer Kesim Hakkında;

İşletmelerde hammaddelerin ve yarımamüllerin istenilen ebatlarda ve minimum fire ile kesilmesi son derece önemlidir. Fason Lazer kesim'in bu noktada oldukça önemli bir role sahiptir. Avantajları fazladır.

Fason lazer kesim'de, parçaların elle yapılacak işçilik ile harcanacak birim maliyeti önemli ölçüde azaltılmakta ve fire oranları ise minimum düzeye indirilmektedir. Fire oranları ne kadar azalır ve zamandan tasarruf edilir ise ortaya o ölçüde işletme için karlı çalışmalar çıkacaktır. Yaşadığımız zaman diliminde kar marjları minimum düzeye inmiş, zaman ise son derece önemli olmuştur.

Lazer kesim teknolojisi hayatımıza girmiş olduğu pek çok noktada işlerimizi önemli ölçüde kolaylaştırıp bizlere önemli oranda zaman kazancı sağlamaktadır. Sanayi alanında kesilen işlerin pek çoğunda lazer kesim sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden saatler süren kesin işleri lazer kesim ile artık çok kısa sürede yapılabilmekte. Lazer ile kesim yaparken hem kestiğiniz parçadan tasarruf edersiniz hem de hata yapma olasılığınızı önemli ölçüde azaltırsınız. Diğer kesim yöntemlerine göre fiyat olarakta daha uygundur. Lazer kesim yöntemi ile vakitden kazanıp az zamanda çok iş yapmanıza olanak sağlayarak işçilik kalitesini ve ürün kalitesini de arttırmanız mümkün.

Lazer Kesim Deri

deri lazer kesim runner, deri lazer kesim makinası, deri lazer kesim salon takımı, deri lazer kesim etek, deri lazer kesim yelek, deri lazer kesim ankara, deri lazer kesim modelleri, deri lazer kesim makinesi, deri lazer kesim amerikan servis, suni deri lazer kesim, aktaş lazer deri kesim, lazer kesim deri bluz, lazer kesim deri bileklik, lazer kesim deri ceket, lazer kesim deri ceket erkek, lazer kesim deri elbise, lazer kesim deri etek modelleri, deri lazer kesim firmalari, lazer kesim deri halı, laser cut leather handbag, lazer deri kesim izmir, laser cut leather jacket, lazer kesim deri kumaş, lazer kesim deri kırlent, deri lazer kesim masa örtüsü, lazer deri kesim makinaları, lazer kesim deri örtüler, lazer kesim deri örtü, lazer kesim deri sehpa örtüsü, lazer kesim deri perde, suni deri lazer kesim, azer kesim deri salon takımları, laser cut leather shoes, deri üzerine lazer kesim, deri üzerine lazer kesim, lazer kesim deri, lazer kesim deri runner, lazer kesim deri, lazer deri kesim

Tuna Pleksi Lazer Kesim; Deri Lazer Kesim hizmeti...

Tüm hakları © Tuna Pleksiye aittir.