Ayna Pleksi Lazer Kesim

Ayna Pleksi Lazer Kesim

işleriniz için; (0542) 636 36 55 nolutelefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Lazer Kesim

işlemi, malzemelerinizin yüksek yoğunluktaki lazer ışını ile temassız olarak kesilme işlemidir.Cnc router kesiminden farkı yüksek hassasiyet ile temassız kesim yapılmasıdır.

Ayna Pleksi Kesim

hizmetini 2017 Model Son Teknoloji İtalyan Sei Marka NRGL 1620 Model lazer kesim makinemizle Ayna Pleksi kesim dışında Folyo, Foreks, Pvc, Ayna, Kumaş, Deri, Sünger için de vermekteyiz.

Lazer Kesim Makinamızın Özellikleri


çok daha hızlı ve çok daha temiz vakitden kazanıp az zamanda çok iş işçilik kalitenize

1 mm'den 30 mm'ye Ayna Pleksi Lazer Kesim konusunda fason lazer kesim hizmeti verebiliyoruz.

Ayna Pleksi Kesim 1 Ayna Pleksi Kesim 1
Ayna Pleksi Kesim 2 Ayna Pleksi Kesim 2
Ayna Pleksi Kesim 3 Ayna Pleksi Kesim 3

Ayna Pleksi Lazer Kesim Fiyatı;

Fiyatlandırma bize göndereceğiniz vektörel dosyadaki (mümkünse autocad dosyası) çizimlere göre lazer makinasının çalışma süresinden hesaplanmaktadır. Hesaplama resim dosyaları (jpg ,bmp ,png ,gif) üzerinden yapılamamaktadır. Çizimlerin mutlaka vektörel formatta (dxf ,dwg ,cdr ,ai) olması gerekmektedir.

Ayna Pleksi Lazer Kesim

Ayna Pleksi Kesim

Ayna Pleksi Lazer Kesim Hakkında;

Ayna Pleksi, hediyelik eşya sektöründe oldukça yoğun olarak kullanımını gördüğümüz bir malzemedir. Duvar saati, duvar süsleri, pleksi tepsi, pleksi el aynası, masaüstü isimlik, pleksi anahtarlık, askılı pleksi aynası, ayna kapı süsü, nazar ayeti aynası, desenli pleksi ayna isimlik, pleksi ayna nikah şekeri, pleksi ayna bebek şekeri, süslemeli yazılar, lazer kesim nazar duası, ayna pleksi harfler, ayna pleksi kelimeler gibi birçok hediyelik eşya da yoğun olarak kullanılmaktadır.

Tuna Pleksi Lazer Kesim; Ayna Pleksi lazer kesim hizmeti...