Ahşap Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

işleriniz için; (0542) 636 36 55 nolutelefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Lazer Kesim

işlemi, malzemelerinizin yüksek yoğunluktaki lazer ışını ile temassız olarak kesilme işlemidir.Cnc router kesiminden farkı yüksek hassasiyet ile temassız kesim yapılmasıdır.

Ahşap Kesim

hizmetini 2017 Model Son Teknoloji İtalyan Sei Marka NRGL 1620 Model lazer kesim makinemizle Ahşap kesim dışında Pleksi, Folyo, Foreks, Pvc, Ayna, Kumaş, Deri, Sünger için de vermekteyiz.

Lazer Kesim Makinamızın Özellikleri


çok daha hızlı ve çok daha temiz vakitden kazanıp az zamanda çok iş işçilik kalitenize

Ahşap lazer kesim konusunda 18 mm'ye kadar fason lazer kesim hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Ahşap Lazer Kesim 1 Ahşap Lazer Kesim 1
Ahşap Lazer Kesim 2 Ahşap Lazer Kesim 2
Ahşap Lazer Kesim 3 Ahşap Lazer Kesim 3

Ahşap Lazer Kesim Fiyatı

Fiyatlandırma bize göndereceğiniz vektörel dosyadaki (mümkünse autocad dosyası) çizimlere göre lazer makinasının çalışma süresinden hesaplanmaktadır. Hesaplama resim dosyaları (jpg ,bmp ,png ,gif) üzerinden yapılamamaktadır. Çizimlerin mutlaka vektörel formatta (dxf ,dwg ,cdr ,ai) olması gerekmektedir.

Ahşap Lazer Kesim

Mdf Lazer Kesim

Sunta Lazer Kesim

Kontraplak Lazer Kesim

Mdf Kesim

Ahşap Kesim

Sunta Kesim

Fason Lazer Kesim Önemi;

İşletmelerde hammaddelerin ve yarımamüllerin istenilen ebatlarda ve minimum fire ile kesilmesi son derece önemlidir. Fason Lazer kesim'in bu noktada oldukça önemli bir role sahiptir. Avantajları fazladır.

Fason lazer kesim'de, parçaların elle yapılacak işçilik ile harcanacak birim maliyeti önemli ölçüde azaltılmakta ve fire oranları ise minimum düzeye indirilmektedir. Fire oranları ne kadar azalır ve zamandan tasarruf edilir ise ortaya o ölçüde işletme için karlı çalışmalar çıkacaktır. Yaşadığımız zaman diliminde kar marjları minimum düzeye inmiş, zaman ise son derece önemli olmuştur.

Lazer kesim teknolojisi hayatımıza girmiş olduğu pek çok noktada işlerimizi önemli ölçüde kolaylaştırıp bizlere önemli oranda zaman kazancı sağlamaktadır. Sanayi alanında kesilen işlerin pek çoğunda lazer kesim sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden saatler süren kesin işleri lazer kesim ile artık çok kısa sürede yapılabilmekte. Lazer ile kesim yaparken hem kestiğiniz parçadan tasarruf edersiniz hem de hata yapma olasılığınızı önemli ölçüde azaltırsınız. Diğer kesim yöntemlerine göre fiyat olarakta daha uygundur. Lazer kesim yöntemi ile vakitden kazanıp az zamanda çok iş yapmanıza olanak sağlayarak işçilik kalitesini ve ürün kalitesini de arttırmanız mümkün.

Lazer Kesim Ahşap

ahşap lazer kesim ikitelli, ahşap lazer kesim makinesi, ahşap lazer kesim fiyat, ahşap lazer kesim fiyatları, ahşap lazer kesim modelleri, ahşap lazer kesim isimlik, ahşap lazer kesim ürünler, ahşap lazer kesim kapı süsü, ahşap lazer kesim nikah şekeri, ahşap lazer kesim magnet, ahşap lazer kesim ankara, ahşap lazer kesim antalya, ahşap lazer kesim anadolu yakası, ahşap lazer kesim ayna, ahşap lazer kesim kartal, ahşap lazer kesim bursa, ahşap lazer kesim besmele, ahşap lazer kesim cnc, ahşap lazer kesim çerçeve, ahşap lazer kesim davetiye, ahşap lazer kesim dudullu, ahşap lazer kesim firmaları, ahşap lazer kesim fiyat hesaplama, ahşap lazer kesim yapan firmalar, ahşap lazer kesim gebze, ahşap lazer kesim harf, ahşap lazer kesim hizmeti, lazer kesim ahşap harfler, lazer kesim ahşap hediyelik, ahşap lazer kesim istanbul, ahşap lazer kesim izmir, ahşap lazer kesim isim, lazer kesim ahşap isimler, lazer ile ahşap kesimi, ahşap lazer kesim kadıköy, lazer ahşap kesim kutu, lazer kesim ahşap kafes, lazer kesim ahşap kontrplak, lazer ahşap kazıma ve kesim fiyatı, ahşap lazer kesim maket, ahşap lazer kesim maltepe, ahşap lazer kesim objeler, ahşap lazer kesim örnekleri, lazer kesim ahşap panel, lazer kesim ahşap paravan, lazer kesim ahşap plaka, lazer kesim ahşap paravan fiyatları, lazer kesim ahşap paneller, lazer kesim ahşap süsler, lazer kesim ahşap süs, lazer kesim ahşap saat, lazer kesim ahşap seperatör, laser cut wood shapes, lazer kesim ahşap tavan, lazer kesim ahşap tabela, ahşap lazer kesim ümraniye, ahşap lazer kesim video, ahşap lazer kesim yapımı, ahşap lazer kesim yapan yerler, lazerle mdf kesimi, ahşap lazer kesim yapan firmalar, ahşap lazer kesim fiyatı, ahşap kesim hizmeti, lazer kesim ahşap süsler, lazer kesim ahşap objeler, mdf kesimi, ahşap kesimi, ahşap duvar aynası, izmir ahşap lazer kesim, mdf kesim hesaplama, ahşap duvar aynası, lazer kesim ahşap, lazer kesim ahşap panel, ahsap lazer, lazer kesim ahşap harf, ahsap lazer kesim mdf kesim, fason sunta kesim fiyatları, mdf kesimi, bursa ahşap lazer kesim, sunta kesim hesaplama, lazer kesim ahşap isim, ahşap lazer kesim fiyatları, ahşap kesmek için lazer, ahşap cnc router,

Tuna Pleksi Lazer Kesim; Ahşap lazer kesim hizmeti...
Tüm hakları © Tuna Pleksiye aittir.