Ahşap Lazer Kesim

Ahşap Lazer Kesim

işleriniz için; (0542) 636 36 55 nolutelefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Lazer Kesim

işlemi, malzemelerinizin yüksek yoğunluktaki lazer ışını ile temassız olarak kesilme işlemidir.Cnc router kesiminden farkı yüksek hassasiyet ile temassız kesim yapılmasıdır.

Ahşap Kesim

hizmetini 2017 Model Son Teknoloji İtalyan Sei Marka NRGL 1620 Model lazer kesim makinemizle Ahşap kesim dışında Pleksi, Folyo, Foreks, Pvc, Ayna, Kumaş, Deri, Sünger için de vermekteyiz.

Lazer Kesim Makinamızın Özellikleri


çok daha hızlı ve çok daha temiz vakitden kazanıp az zamanda çok iş işçilik kalitenize

Ahşap lazer kesim konusunda 18 mm'ye kadar fason lazer kesim hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Ahşap Lazer Kesim 1 Ahşap Lazer Kesim 1
Ahşap Lazer Kesim 2 Ahşap Lazer Kesim 2
Ahşap Lazer Kesim 3 Ahşap Lazer Kesim 3

Ahşap Lazer Kesim Fiyatı

Fiyatlandırma bize göndereceğiniz vektörel dosyadaki (mümkünse autocad dosyası) çizimlere göre lazer makinasının çalışma süresinden hesaplanmaktadır. Hesaplama resim dosyaları (jpg ,bmp ,png ,gif) üzerinden yapılamamaktadır. Çizimlerin mutlaka vektörel formatta (dxf ,dwg ,cdr ,ai) olması gerekmektedir.

Ahşap Lazer Kesim

Mdf Lazer Kesim

Sunta Lazer Kesim

Kontraplak Lazer Kesim

Mdf Kesim

Ahşap Kesim

Sunta Kesim

Ahşap Lazer Kesim Önemi;

İşletmelerde hammaddelerin ve yarımamüllerin istenilen ebatlarda ve minimum fire ile kesilmesi son derece önemlidir. Ahşap Lazer kesim'in bu noktada oldukça önemli bir role sahiptir. Avantajları fazladır.

Ahşap lazer kesim'de, parçaların elle yapılacak işçilik ile harcanacak birim maliyeti önemli ölçüde azaltılmakta ve fire oranları ise minimuma inmektedir. Fire yüzdeleri ne ölçüde azalır ve zamandan tasarruf edilir ise ortaya o ölçüde işletme için karlı çalışmalar çıkacaktır. Yaşadığımız zaman diliminde kar marjları minimum düzeye inmiş, zaman ise son derece önemli olmuştur.

Lazer kesim teknolojisi hayatımıza girmiş olduğu pek çok noktada işlerimizi önemli ölçüde kolaylaştırıp bizlere önemli oranda zaman kazancı sağlamaktadır. Sanayi alanında kesilen işlerin pek çoğunda lazer kesim kullanılmaktadır. Geçmişte uzun süren kesim işleri lazer kesim ile artık çok kısa sürede yapılabilmekte. Lazer ile kesim yaparken hem kestiğiniz parçadan tasarruf edersiniz hem de hata yapma olasılığınızı önemli ölçüde azaltırsınız. Diğer kesim yöntemlerine göre fiyat olarakta daha uygundur. Lazer kesim yöntemi ile vakitden kazanıp az zamanda çok iş yapmanıza olanak sağlayarak işçilik kalitesini ve ürün kalitesini de arttırmanız mümkün.

Tuna Pleksi Lazer Kesim; Ahşap lazer kesim hizmeti...